W Gminie Paszowice dzisiejszy Dzień Samorządowca przyniósł nam miłą, słodką niespodziankę.
Serdecznie dziękujemy za ten życzliwy gest - to dla nas ważny wyraz pamięci i wsparcia.
Takie chwile dodają nam motywacji do dalszej pracy na rzecz mieszkańców naszej gminy.










